OGŁOSZENIE

Parafia Rzymsko-Katolicka p.w. Matki Bożej Królowej Polski, ul. Gospodarcza 7, 20-213 Lublin, ogłasza zapytanie ofertowe na wyłonienie wykonawcy usług doradczych w zakresie poprawy dostępności dla osób ze szczególnymi potrzebami.

1. Przedmiotem zamówienia jest wybór wykonawcy na usługę doradztwa w zakresie dostępności architektonicznej i informacyjno-komunikacyjnej na potrzeby prawidłowej realizacji Projektu. Przedmiotem Projektu są prace adaptacyjne w pomieszczeniach higieniczno-sanitarnych w domu katechetycznym przy Parafii MB Królowej Polski, ul. Gospodarcza 7 w Lublinie wraz z wykonaniem odpowiednich oznakowań w celu poprawy dostępności pomieszczeń dla osób o specjalnych potrzebach, w szczególności dla osób z niepełnosprawnościami.

2. Zapytanie ofertowe odbywa się na potrzeby realizacji projektu „Adaptacja pomieszczeń higieniczno-sanitarnych dla osób z niepełnosprawnością w domu katechetycznym przy Parafii MB Królowej Polski w Lublinie”, umowa nr PPB/000005/03/D, współfinansowanego ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych w ramach programu „Dostępna Przestrzeń Publiczna”, zwanego dalej „Projektem”.

3. Do niniejszego postępowania nie mają zastosowania przepisy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2021 r. poz. 1129, z późn. zm., dalej pzp).

4. Oferty należy składać w kancelarii Parafii Rzymsko-Katolickiej p.w. Matki Bożej Królowej Polski, ul. Gospodarcza 7, 20-213 Lublin, w godzinach pracy kancelarii, tj. w dni robocze, od 9.00 do 10.00 i od 16.00 do 17.30.

5. Zamawiający wyraża zgodę na złożenie oferty w postaci elektronicznej w postaci skanu wydrukowanej, wypełnionej podpisanej oferty na adres:slawlas@gmail.com

6.Termin złożenia oferty: do dnia 15.02.2024 r. do godziny 10.00.

Pytania i wnioski w sprawie zapytania prosimy kierować na adres e-mail: slawlas@gmail.com

Adres strony internetowej, na której Zamawiający będzie zamieszczał wszystkie informacje dotyczące prowadzonego postępowania o udzielenie zamówienia publicznego: https://parafialublintatary.com/