Historie nawróceń

"Zaświadczył to ten, który widział, a świadectwo jego jest prawdziwe. On wie, że mówi prawdę, abyście i wy wierzyli"

~ J 19,35
Brak zdjęcia

Nie doznał szczęścia pomimo posiadania wszystkiego. Zamieszkał w hiszpańskich barakach, poznał Chrystusa

W przeciągu lat, Kiko Argüello namalował wiele obrazów o tematyce religijnej w różnych miejscach dla różnych Kościołów. Jest on również psalmistą komponującym pieśni dla Drogi Neokatechumenalnej.

Brak zdjęcia

Historia ks. Gabriela jest związana z kolonią, w której odbywał karę.

Brak zdjęcia

Francuski biznesmen wraca do kościoła po dowiedzeniu się o męczeńskiej śmierci księdza

Wkrótce złożył imponującą darowiznę na budowę nowego seminarium.

Brak zdjęcia

Muzyk rockowy udał się do klasztoru, zmieniając „Bilet do piekła” na chorał gregoriański [WIDEO]

Ze względu na orientację antykościelną grupę nazwano „głosem diabła”.

Brak zdjęcia

Były prezydent Korei Południowej przeżył pięć porwań, dwa wyroki śmierci, ale wygrał z Chrystusem

Kim Dae-jung przez wiele lat był opozycjonistą i zabiegał o demokratyzację kraju.