XXV Niedziela Zwykła - 22 września 2024 r.

1.Zbiórka finansowa w archidiecezji lubelskiej na wsparcia ofiar powodzi

. W odpowiedzi na apel Przewodniczącego Konferencji Episkopatu Polski abp. Tadeusza Wojdy, ks. abp Stanisław Budzik podjął decyzję o przeprowadzeniu zbiórki finansowej w celu wsparcia ofiar powodzi. Zbiórka do puszek we wszystkich kościołach i kaplicach naszej Archidiecezji odbędzie się w najbliższą niedzielę, 22 września 2024 r. Zebrane środki jak i indywidualne ofiary można wpłacać bezpośrednio na konto Caritas Archidiecezji Lubelskiej: 46 1240 1503 1111 0000 1752 8351 z dopiskiem „POWÓDŹ”, lub w kasie Caritas w Kurii Metropolitalnej. Jednocześnie lubelska Caritas, przy współpracy z Caritas Diecezji Świdnickiej, na terenie której znajduje się Kotlina Kłodzka, uruchomiła zbiórkę rzeczową.. .

2.Bierzmowanie 2025

Młodzież pragnącą przystąpić do Sakramentu Bierzmowania, prosimy o dokonanie zapisu i pobranie deklaracji w zakrystii.

Spotkanie Rodziny bł. Edmunda Bojanowskiego

• W przyszłą niedzielę 29 września Siostry Służebniczki zapraszają na spotkanie. Rozpoczęcie o godz. 15:00 w kościele.

4.Pielgrzymka do Markowej i Częstochowy

S5 .Pielgrzymki zostają odwołanę z powodu braku chętnych.

5.

3. .