VI Niedziela Wielkanocy - 05 maj 2024 r.

1.Katechezy Drogi Neokatechumenalnej

. Spotkania w Domu Katechetycznym, w salce na parterze; w niedzielę, w poniedziałek i w czwartek o godz. 19.00. .

2.Miesiąc Maj

Przez cały miesiąc o godz. 17:30 Zapraszamy do wspólnego wychwalania Maryi w śpiewie Litanii Loretańskiej.

3. Pielgrzymka KŻR na Janą Górę

• 1 czerwca organizujemy autokarową pielgrzymkę na Ogólnopolską Pielgrzymkę Kół Żywego Różańca. Koszt 140 zł zapisy w zakrystii lub tel. 664 535 300.

4.Festyn Rodzinny

S5 .W przyszłą niedzielę zapraszamy na Festyn Parafialny. Początek spotkania po Mszy św. o godz. 12.00. Prosimy, wzorem lat ubiegłych, o przygotowanie pierogów, ciast i innych kulinarnych przysmaków. Jeżeli to możliwe prosimy o dostarczenie ich do Domu Katechetycznego w sobotę po południu, od godz. 1530 do 2130. Także mile widziane będą wszelkiego rodzaje fanty dla przeprowadzenia loterii. Potrzebujemy wypożyczyć kilka namiotów handlowych na czas festynu, prosimy o informację..

5.

3. Kontynuujemy w naszej parafii kurs przedmałżeński, spotkania w piątek o godz.19.00, w Domu Katechetycznym, w salce na parterze.