INFORMACJA O WYNIKU POSTĘPOWANIA

DOTYCZY: wykonanie w formule „zaprojektuj i wybuduj” przedsięwzięcia inwestycyjnego pod nazwą Termomodernizacja budynków w parafii pw. Matki Bożej Królowej Polski w Lublinie.

Parafia Rzymsko-Katolicka pw. Matki Bożej Królowej Polski w Lublinie - ul. Gospodarcza 7, 20-213 Lublin informuje, że postępowanie zostało unieważnione na podstawie pkt 13.4.4 Zapytania ofertowego - cena najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny najkorzystniejszej oferty.

Postępowanie zostało unieważnione w związku z tym, że obydwie oferty złożone w niniejszym postępowaniu przewyższają kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.

Lublin, 14.05.2024 r.