Ogłoszenie nr 3 – Obsługa prawna, Zarzadzanie Projektem i Nadzory inżynierskie

OGŁOSZENIE

Parafia Rzymsko-Katolicka pw. Matki Bożej Królowej Polski w Lublinie, ul. Gospodarcza 7, 20- 213 Lublin ogłasza konkurs na wybór wykonawcy usługi polegającej na Zarządzaniu przedsięwzięciem pn: „Termomodernizacja budynków w parafii pw. Matki Bożej Królowej Polski w Lublinie”.

Przedmiot zamówienia obejmuje świadczenie usług, wynikających z wiedzy i doświadczenia Wykonawcy, niezbędnych do zarządzania przedsięwzięciem pn: „Termomodernizacja budynków w parafii pw. Matki Bożej Królowej Polski w Lublinie”, w tym: obsługa prawna przedsięwzięcia, nadzór nad przetargiem, pełnienie funkcji menadżera projektu, nadzór Inwestorski prowadzony zgodnie z Prawem budowlanym.

Przedmiot zamówienia obejmuje świadczenie usług, wynikających z wiedzy i doświadczenia Wykonawcy, niezbędnych do zarządzania przedsięwzięciem pn: „Termomodernizacja budynków w parafii pw. Matki Bożej Królowej Polski w Lublinie”, w tym: obsługa prawna przedsięwzięcia, nadzór nad przetargiem, pełnienie funkcji menadżera projektu, nadzór Inwestorski prowadzony zgodnie z prawem budowlanym.

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się stronie internetowej:

Zamówienie realizowane jest przy wsparciu finansowym Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, program priorytetowy nr 3.4.1 „Budownictwo Energooszczędne Część 1) Zmniejszenie zużycia energii w budownictwie”

Przy ocenie ofert, nieodrzuconych zamawiający będzie kierował się kryterium ceny brutto 60%, kompetencje osoby skierowanej do wykonywania zamówienia 40%.

Zamawiający wybierze tą ofertę, która uzyska największą liczbę punktów łącznie z obu kryteriów.

Oferty można składać w nieprzekraczalnym terminie do dnia 25.08.2023r. do godz. 15:00

Lublin, 17.08.2023 r.