Parafia Rzymsko-Katolicka pw. Matki Bożej Królowej Polski w Lublinie ul. Gospodarcza 7, 20-213 Lublin

ogłaszają przetarg na

wykonanie w formule „zaprojektuj i wybuduj” przedsięwzięcia inwestycyjnego pod nazwą Termomodernizacja budynków w parafii pw. Matki Bożej Królowej Polski w Lublinie.

Zamówienie dotyczy Przedsięwzięcia pn.: „Termomodernizacja budynków w parafii pw. Matki Bożej Królowej Polski w Lublinie”, realizowanego przy wsparciu finansowym Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, program priorytetowy nr 3.4.1 „Budownictwo Energooszczędne Część 1) Zmniejszenie zużycia energii w budownictwie”.

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunki zamówienia zawarte są w Zapytaniu Ofertowym dostępnym pod adresem:

Termin realizacji: 31.05.2025 r.

Termin składania ofert upływa dnia 25.01.2024 r. o godz. 15:00.

Sposób składania ofert:

- elektronicznie: drogą elektroniczną na e-mail: slawlas@gmail.com

- pisemnie: osobiście, za pośrednictwem posłańca lub operatora pocztowego w rozumieniu ustawy z dnia 23 listopada 2012r. - Prawo pocztowe, na adres: Parafia Rzymsko-Katolicka pw. Matki Bożej Królowej Polski w Lublinie - ul. Gospodarcza 7, 20-213 Lublin, Kancelaria.